Tuesday, May 20, 2014

Tuvāk edžam. EČ rogainingā 2014 gadā, Igaunijā - 1. daļa

"No I don't remember the moment, I tried to forget
I lost myself, is it better not said
Now I'm closer to the edge."

30 seconds to mars - Closer to the edge

@20131229
Eiropas Čempionāts izklausās skaļi. Artūro škiet pat bija mēms no piedāvājuma skaļuma. Pasākums kurā noteikti piedalīsies labākie no labākajiem Eiropā. Vismaz vajadzētu, ja jau mēs pat tur būsim. 2013. gada decembrī es sāku plānot 2014. un 2015. gada sacensību kalendārus. Savus kalendārus, kas drīzāk ir piedzīvojumu kalendārs nevis sacensību kalendārs. Sacensība tāpat notiek vairāk ar sevi nekā ar citiem. Un tā izvērtējot savu līdzšinējo pieredzi es iepazinos ar nolikumu un nolēmu ne tikai iekļaut Eiropas Čempionatu rogainingā savā kalendārā (kā var nebraukt uz ko tādu tepat kaimiņos) un uz pasākumu aicinat sev līdzi gan jau pieredzējušus biedrus ar kuriem jau soļots pa meža takām, gan arī savu komandas biedreni Skrien Latvija skriešanas seriālā. Pēc piedavājuma izteikšanas sekoja diezgan ilgs pārdomu posms, kas sevī iekļāva vairākas adventes un pat Ziemassvētkus. Pirmais pieteicas kaimiņš Kristaps. Atrūro diemžēl nolēma kaimiņzemes aļņus purva malā nepārsteigt vannojamies. Imantam piezvanīju mirkli pēc tam, kad viņš bija atceļā no Salcgrīvas, kur bija 2013. gada 29. decembra pusdienā palaidis Tallinas virzienā skriet divus Ņergas brīvsolī. Pēc neliela faktu izklāsta Imants teica "jā" vārdu EČ rogainingā. Dienas izskaņā savu lēmumu solījās paziņot arī Guna. Vakarpusē viiņa atsūtīja sms - "Eh lai iet." Man atlika izdomāt komandas nosaukumu un piereģistrēt likteņa beidrus.
Starpcitu, sākumā bija padomā uztaisīt riktīgu veču komandu, bet tur vēl kādus gadus desmit jākrāj pieredze, tāpēc iedomājos, ka jātaisa jauktā komanda XO grupā. Kaut kā likās, ka jāizsaka piedavājums Gunai. Toreiz 2013. gada izskaņā Gunai rakstīju, ka komanda meklē solisti.

2013. gada 30. decembra vakarā es piereģistrēju komandu - "Eža kažociņš"
2014. gada 8. jūnijā mēs būsim ar smaidu sejā iznākuši no meža.

Ceļš uz EČ rogainingā ir aizsacies. Līdz zīmīgajam datumam vēl daudz meža taku tiks izskrietas un pieredze tiks krāta vietējos rogaininga un Magnēta rīkotajos orientēšanās pasākumos.
Palieciet kopā ar mums šajā rakstu sērijā - #pcuečr2014 (Pa ceļam uz EČ rogainingā 2014)

Komandas sastāvs:
  • Guna Ostrovska
  • Imants Antužāns
  • Dzintars Rērihs
  • Kristaps Broks

No comments:

Post a Comment